Rekord Ratusz - oprogramowanie dla administracji

Rekord Ratusz - oprogramowanie dla administracji Pakiet Ratusz jest programem autorstwa firmy Rekord Systemy Informatyczne. Został stworzony dla urzędów i administracji publicznej. System Ratusz został stworozny przy współpracy z administracjami publicznymi tak aby odpowiadał wszystkim wymaganiom stawianym tej klasy systemowi. Oprogamowanie Ratusz wdrożyło już ponad trzysta urzędów w miastach i gminach, należy również wspomnieć, że system ten jest najczęściej stosowanym oprogramowaniem w miastach powyżej 100 tyś. mieszkańców.
Oprogramowanie Ratusz pozwala m.in. na efektowne zarządzanie finansami, daje wsparcie w podejmowaniu decyzji, stanowi fundament dla e-Urzędu.
Zalety programu zostały dostrzeżone przez Wojewodę Katowickiego otrzymaniem wyróżnienia za osiągnięcia w wdrażaniu systemów informatycznych w urzędach administracji publicznej Firma otrzymała również Medal Europejski przyznawane przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej dla wyrobów, które spełniają standardy Uni Europejskiej.

Szczegóły strony ratusz.rekord.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ratusz.rekord.com.pl:

Rekord Ratusz - oprogramowanie dla administracji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 194